Involuční hexagram

Vyprodáno

Hexagram je silným a mocným ochranným prvkem . Navozuje spojení s univerzem. Přitahuje pozitivní energie, které posilují naši vůli a aktivují v lidech samoléčebné schopnosti.

Vyrovnává sílu protikladů, uvádí oslabenou energetiku do rovnováhy .

Ochraňuje před patologickými jevy – geopatogenní zóny, černá magie, energetičtí vampýři, apod.

Involuční znamená zanikající a odcházející. 

0,00 Kč

Involuční hexagram je vyroben z prvotřídní mědi.


Hexagram je šesticípá hvězda , která je odpradávna posvátný hermetický symbol života .

Není potřeba si nechat od šarlatánů odebírat negativní energie, kletby atd. Není potřeba platit za tzv. léčitele, kteří údajně posílají energie. Dovolte si spoléhat sami na sebe...a nechte pracovat tento hermetický posvátný hexagram, který je po staletí osvědčený.

Každá živá bytost čerpá životní energii z tzv. čaker.

Čakry jsou energetická místa na těle živé bytosti, skrze které proudí do těla životní energie.

Pokud z nějakého důvodu ( vliv vlastní, okolí, geopatogenní zóna) je jednotlivá čakra zanesená, uzavírá se a uzdravující životadárná energie nemůže proudit do těla , tam kam má. Následkem je oslabené místo , které náleží k jednotlivé čakře. Souhrn čaker vytváří celé tzv. pole nebo energetický obal těla = auru.

Aura se dá oslabit různými cestami - vlastní postoj k životu, život s toxickým nebo nemocným člověkem, pobyt v geopatogenní zóně, prokletí, styk s tzv. energetickým vampýrem, apod.

Během dne má většinou člověk svou energetiku pod kontrolou, ale když spí, je zcela neochráněný. A proto je nejvíce zranitelný. 

Hexagram není zdravotní pomůcka ve smyslu zákon o zdraví, jedná se o energetickou pomůcku.