Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi


Přehled nejčastějších nebo nejzajímavějších dotazů s odpověďmi, které mohou pomoci i vám:

1. Po 3 týdnech má Hexagram z mědi stále stejné zbarvení /jako nový/. Znamená to, že jsem ve svých 57 letech naprosto zdravá?

Odpověď: Zda je jedinec zdravý, posoudí pouze on sám tak, že necítí žádný somatický problém, sám se cítí zdráv, nemá žádné příznaky nemoci , chodí pravidelně na všechny preventivní prohlídky, atd.  Diagnostiku zdravotního stavu podle zákona může dávat v naší zemi pouze kvalifikovaný  lékař. 

Definice zdraví = stav tělesné, duševní a sociální pohody, nikoli pouhé nepřítomnosti nemoci nebo vady.

Hexagram  detekuje nežádoucí , negativní energie v auře - energeticko-informačním poli bytosti, která magický předmět využívá. 

Hexagram nenahrazuje řádnou lékařskou péči , ani lékařskou diagnostiku -  pracuje s metafyzičnem.


2. Můžu mít Hexagram  stále  pod matrací pokud nezmění podstatně zbarvení?

Ano, u lidí s neporušenou aurou je zčernání nepatrné a může se dále nechat pro ochranu a harmonizaci až do doby, kdy je amulet černý zhruba  ze 2/3 i několik let!


3. Jak mám použitý zčernalý Hexagram zlikvidovat?

Pokud již je involuční hexagram zčernalý z více než 2/3 zabalte jej do novinového papíru a vyhoďte buď do směsného odpadu, odneste do sběrny kovů nebo zakopejte do země. 


4. Co je aura a v jakém stavu může být?

Aura je  energetický obal těla , který má různé barevné spektrum a je u každého člověka jinak silná.

Aura je světlo  živé bytosti, souhrn a propojení všech čaker, je to vlastně duše člověka.

U zdravého a psychicky silného člověka je aura nepřerušená, čistá a zářivá. 

Může být až 10 metrů kolem fyzického těla člověka. Takový člověk je silným magnetem pro ostatní lidi, zvláště pro oslabené nebo nemocné. Ostatní o něm říkají, že je charismatický.

Aura se dá oslabit různými cestami - vlastní postoj k životu, život s toxickým nebo nemocným člověkem, pobyt v geopatogenní zóně, prokletí, styk s tzv. energetickým vampýrem, apod.

Když je aura stažená je člověk  vysílený, vyčerpaný a oslabený a náchylný k nemocem, atd.


5. Co jsou čakry?

Každá živá bytost čerpá životní energii z tzv. čaker.

Čakry jsou energetická místa na těle živé bytosti, skrze které proudí do těla životní energie.

Pokud z nějakého důvodu ( vliv vlastní, okolí, geopatogenní zóna) je jednotlivá čakra zanesená, uzavírá se a uzdravující životadárná energie nemůže proudit do těla , tam kam má. Následkem je oslabené místo , které náleží k jednotlivé čakře. Souhrn čaker vytváří celé tzv. pole nebo energetický obal těla = auru.

Aura se dá oslabit různými cestami - vlastní postoj k životu, život s toxickým nebo nemocným člověkem, pobyt v geopatogenní zóně, prokletí, styk s tzv. energetickým vampýrem, apod.

vše je podrobně vysvětleno na videích 6. Za jak dlouho může hexagram zčernat tak, že bude nepoužitelný?

Involuční hexagram stahuje všechny negativní energie ve vaší auře. 

Každá aura - duše je v jiném stavu. 

U lidí s narušeným bioinformačním energetickým polem - aura bude zčernání podstatné už po cca měsíci a musí se zlikvidovat a případně objednat další! 

Dále je nutné na sobě i jinak pracovat - meditace, modlitba, konzultace, terapie, systemická konstelace a také případně změnit místo lůžka, nebo okolnosti života. 

U zcela zdravých lidí s neporušenou aurou je zčernání nepatrné a může se dále nechat pro ochranu a harmonizaci  i několik let.


7. Pomůže mi involuční hexagram od karmických energií v auře a v životě?

Bohužel ne, karma se musí odžít, odčinit. Pomoci ji zmírnit může zkušený duchovní terapeut. Obrátit se s tímto problémem můžete na Anie. Ta dlouhé roky pracuje jako duchovní průvodce a má velké zkušenosti.


8. Co mám dělat, když odjíždím na 3 týdny z domova - na dovolenou, do lázní, k příbuzným?

Opatrně vyjměte svůj hexagram a vložte do originálního obalu. Přivezte si jej takto s sebou a tam jej opět vložte pod matraci, pod postel. Při odjezdu jej zase vezmete s sebou. :-)


9. Kam mám hexagram umístit?

Tam, kde člověk sám cítí na těle , kde má problém . Univerzální místo je pod hlavou nebo trupem.

Můžete si také objednat  diagnostiku od Anie formou písemnou zvlášť zde : https://www.aniekartarka.cz/pisemna-vestba/.


10. Hexagram je přeci židovská hvězda-  měla jsem po dědečkovi, byla ze žluté látky. Pro něj to v roce 1944 znamenalo smrt. Tento symbol milionům lidí nepřinesl nic dobrého. Byl to nežádoucí cejch. Tak já nevím a pochybuji...

Hexagram neboli Šalamounova hvězda je symbol síly a moci, kterým se za války označovali Židé. Jak jasně píšeme, hexagram neodstraňuje karmické energie, a Holocaust z duchovního hlediska byla karma národa a jednotlivých lidí. 

Tento ochranný symbol musí být podle tajné receptury z mědi, v určitém poměru a je určen na očistu bioinformačního energetického pole. Nezachrání někomu život, pokud má v osudu zemřít.